Wydarzenia: Wyjazd do Amstedamu

Aalsmeer to centrum handlowe holenderskiego zagłębia kwiatowego, które specjalizuje się w polowych uprawach setek odmian kwiatów ciętych i doniczkowych. To tutaj odbywa się największa na świecie giełda kwiatów, mieszcząca się w budynku o powierzchni dorównującej obszarem 75 boiskom piłkarskim. Największą atrakcją tego miejsca jest tzw. ”zegar kwiatowy”, na którym odbywają się codzienne aukcje kwiatowe, rozsyłanych z Holandii na cały świat kwiatów i roślin ozdobnych.
To właśnie tam 14.10.2009 roku zabraliśmy naszych najlepszych klientów roku 2008. Wybór laureatów konkursu ogłoszonego w naszej gazetce na początku 2008 roku, nastąpił na podstawie rejestrowanej w firmie historii zakupów oraz wpłat. Szczęśliwymi zwycięzcami wraz z osobami towarzyszącymi byli:

  • Janina Pieńko, Kwiaciarnia Polkowice
  • Wioletta Zygmunt, Kwiaciarnia Głogów
  • Katarzyna Horemska, Kwiaciarnia Duszniki
  • Jadwiga Szczęsna, Kwiaciarnia Trzebnica

Kolejnym punktem programu było również zwiedzanie międzynarodowej wystawy florystycznej. Tam nasi klienci podziwiać mogli setki precyzyjnie ułożonych kompozycji kwiatowych, spośród których każdy mógł znaleźć inspirację dla siebie. Dodatkową atrakcją w czasie kilkudniowego pobytu w Holandii było zwiedzanie Amsterdamu. Nasi klienci mieli okazję poznać uroki tego niezwykłego miasta.


<<< Wstecz